Online Randevu

Avukat Online Randevu sistemini kullanarak web sitemiz üzerinden randevu alıp hukuki işlerinizi avukatlarımızla birebir görüşerek çözebilirsiniz.

Neden Online Randevu?

  • En uygun zamanı kolayca seçebilirsiniz.

  • Telefonda bekleyerek vakit kaybetmezsiniz.

  • Hatırlatmalar sayesinde randevunuzu unutmazsınız.

  • Hizmetleri inceleyip size en uygun olanına karar verirsiniz.

  • Geçmiş randevularınızın raporunu alabilirsiniz.

  • Dilerseniz kolayca tek tıkla randevuyu iptal edebilirsiniz.

  • Farklı iş yerleri arasında en uygununu tercih edebilirsiniz.

Kapital Hukuk Bürosu randevuya dayalı, yüzyüze görüşme yolu ile hukiki danışmanlık verdiği gibi şehir dışında olan veya ofiimize gelmeye fırsat bulamayan kişiler için online randevu yoluyla uzaktan görüntülü veya telefonda avukatlık danışma hizmetlerini vermektedir.

Son Yazılarımıza Göz Atın

0232 335 15 32

Bu internet sitesinde bulunan her türlü hukuki görüş, belge, bilginin tamamı izmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu tarafından bilgilendirme ve tanıtım amacıyla, kişisel ve ticari olmayan amaçlarla hazırlanmış ve erişime açılmıştır. Bunların hiçbiri Hukuki Tavsiye niteliğinde olmadığı gibi, en son hukuki durumu da yansıtmayabilir. Bu hukuki görüş, belge ve bilgilerin kullanımı ve kopyalanması izmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu tarafından verilecek yazılı izini ile mümkündür. Bu halde bile, ziyaretçiler bu sitedeki hukuki görüş, belge ve bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler. Ziyaretçiler bu hukuki görüş, belge ve bilgilerin yanlış olduğunu veya bu hukuki görüş, belge ve bilgilere dayanarak zarara uğradıklarını iddia edemezler. Sitede bulunan hukuki görüş, belge ve bilgilerin kullanımı sonucundan doğabilecek zararların tamamından kullanıcı sorumludur. İzmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu , bu internet sitesinde bulunan hukuki görüş, belge ve bilgilerin içeriğine dayanan üçüncü kişilerin durum ve davranışlarının sonuçlarından sorumluluk kabul etmez. Bu internet sitesinde bulunan hukuki görüş, bilgi ve belgelerin yazılı izinle dahi olsa kullanılması, İzmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu'na yazılı yada elektronik ortamda bilgi ve belge ulaştırılması, izmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu  ile Avukat – müvekkil ilişkisi yaratmayacaktır. Bu internet sitesinde kullanılan büro logosu, izmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu  tarafından yaratılmış olup, fikri hakları izmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu 'na aittir. Logonun herhangi bir şekilde kopyalanması ve kullanılması bu hakların ihlali anlamına gelir ve kesinlikle yasaktır.Bu internet sitesine herhangi bir şekilde bağlantı yaratmak, izmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu 'nun yazılı onayı olmadıkça yasaktır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.