Yasal Danışmanlık

Uzmanlık + Sezgi + Yaratıcılık = Kazanç

Giriş Oturumu

Müvekkil ve hukuki sorun ile hukuk bürosunun ilk teması olan bu görüşmede sorunun hukuk dünyasındaki yerinin tespiti ve müvekkilin beklentisinin ne olduğunun anlaşılması hedeflenir. Bu ilk görüşmede  en dürüst ve şeffaf  şekli ile müvekkilin ön görülen kar ve zarar açıklanarak müvekkilin zararına olacak bir süreci başlatması engellenir. Giriş oturumu neticesinde yasal danışmanlık veya yasal temsil aşamasına geçilmesi halinde bu oturum ekstra ücretlendirilmez.

Detaylı Analiz ve Tavsiye

Yasal kararlar zor ve karmaşık olabilir, bu nedenle bilinçli bir yaklaşım benimsemek çok önemlidir. Bu hizmet sunumuyla, sürecin her aşamasında size rehberlik etmemiz için KapitalHukuk'a güvenebilirsiniz.  Hangi aşamada olursa olsun müvekkilin lehine olabilecek tüm sonuçlar hedeflenerek sonuca yönelik tavsiyelerin sunulması ve vekaletname tanzimi ile yasal vekilliğin başlatılması hedeflenir. Şeffaflık ve yenilikçilik ilkelerimiz gereği Müvekkil için özel olarak KapitalHukuk internet sitesi üyeliği tanımlanır. Tüm hukuki sürecine dair bilgi ve belgeleri bu üyelik üzerinden her an her yerden görebilir veya indirebilir.

 
Team Meeting
Making Notes

0232 335 15 32

Bu internet sitesinde bulunan her türlü hukuki görüş, belge, bilginin tamamı izmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu tarafından bilgilendirme ve tanıtım amacıyla, kişisel ve ticari olmayan amaçlarla hazırlanmış ve erişime açılmıştır. Bunların hiçbiri Hukuki Tavsiye niteliğinde olmadığı gibi, en son hukuki durumu da yansıtmayabilir. Bu hukuki görüş, belge ve bilgilerin kullanımı ve kopyalanması izmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu tarafından verilecek yazılı izini ile mümkündür. Bu halde bile, ziyaretçiler bu sitedeki hukuki görüş, belge ve bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler. Ziyaretçiler bu hukuki görüş, belge ve bilgilerin yanlış olduğunu veya bu hukuki görüş, belge ve bilgilere dayanarak zarara uğradıklarını iddia edemezler. Sitede bulunan hukuki görüş, belge ve bilgilerin kullanımı sonucundan doğabilecek zararların tamamından kullanıcı sorumludur. İzmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu , bu internet sitesinde bulunan hukuki görüş, belge ve bilgilerin içeriğine dayanan üçüncü kişilerin durum ve davranışlarının sonuçlarından sorumluluk kabul etmez. Bu internet sitesinde bulunan hukuki görüş, bilgi ve belgelerin yazılı izinle dahi olsa kullanılması, İzmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu'na yazılı yada elektronik ortamda bilgi ve belge ulaştırılması, izmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu  ile Avukat – müvekkil ilişkisi yaratmayacaktır. Bu internet sitesinde kullanılan büro logosu, izmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu  tarafından yaratılmış olup, fikri hakları izmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu 'na aittir. Logonun herhangi bir şekilde kopyalanması ve kullanılması bu hakların ihlali anlamına gelir ve kesinlikle yasaktır.Bu internet sitesine herhangi bir şekilde bağlantı yaratmak, izmir avukat KAPİTAL HUKUK Bürosu 'nun yazılı onayı olmadıkça yasaktır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.